انتخاب رنگ آبی انتخاب رنگ سبز انتخاب رنگ قرمز انتخاب رنگ نارنجی
خوراک آر اس اس توییتر فیس بوک
نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: دانلود بازی های مفید و آموزنده برای کودکان

1. Top | #1

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    عنوان کاربر
    مدیرسایت
    میانگین پست در روز
    1.11
    موقعیت
    ماهشهر
    نوشته های وبلاگ
    0
    قدرت امتیاز دهی
    18

Smile دانلود بازی های مفید و آموزنده برای کودکان

سلام:)
    اصولا بازی های کامپیوتری برای کودکان مناسب نیست اما خوب بعضی بچه ها درگیر این وادی شدن و جدا کردنشون از کامپیوتر کار ساده ای نیست برای این دسته از بچه ها حداقل باید بازی هایی انتخاب کنیم که یکجورایی قوه ی خلاقیت اونها رو افزایش بده و تاثیر منفی روی ایشان نگذاره .

توی این بازی یک سری اشکال مختلف رو باید با جابجا کردن شکل های مختلف کنار هم کاری کنیم که سه یا بیشتر از سه تا شکل یکجور بغل هم قرار بگیره تا منفجر بشن و بعد تیکه های شکلی که در سمت چپ قرار گرفته آزاد بشن و در نهایت با تکمیل شکل مورد نظر به پایان بازی برسیم .

در این بازی هر از گاهی بیل و چکش و ... به عنوان جایزه به ما میدن که در تسریع کار می تونه مفی باشه . این بازی را همراه با فایل پچ از اینجا دریافت کنید .

2. Top | #2

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    عنوان کاربر
    مدیرسایت
    میانگین پست در روز
    1.11
    موقعیت
    ماهشهر
    نوشته های وبلاگ
    0
    قدرت امتیاز دهی
    18

پيشفرض بازی جستجوی تصاویر کلمات انگلیسی

این هم یک بازی دیگه برای بچه هایی که به زبان انگلیسی علاقه مندند , توی این بازی باید با خواندن کلمات انگلیسی آشنا باشید و بتونید کلماتی رو که بازی براتون در نظر گرفته از توی تصاویر پیدا کنید مثلا وقتی در لیست کلمات دیدین نوشته شده umbrella باید برید دنبال یک چتر بگردید و بر روی اون کلیک کنید , کلیک های الکی هم نکنید که باعث می شه زمان شما کاهش پیدا کنه . این بازی رو از اینجا دریافت کنید .

خوش باشید وبدرود

3. Top | #3

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    عنوان کاربر
    مدیرسایت
    میانگین پست در روز
    1.11
    موقعیت
    ماهشهر
    نوشته های وبلاگ
    0
    قدرت امتیاز دهی
    18

Smile دانلود چند پازل با حجم بسیار کم برای کودکان

درود دوستان
    در ادامه ی مبحث بازی های مفید برای خردسالان امروز یک چند تا بازی پازل با حجم بسیار کم آوردم که خواهش می کنم ابتدا یکی از اونها رو دانلود کنید و اگر به نظرتون برای دلبندانتون مفید بود بقیه اش را هم بگیرید , بازی ها خیلی ساده هستند به این صورت که یک عکسی در گوشه ی سمت چپ وجود داره و کودکان باید با کنار هم گذاشتن تیکه های اون تصویر , شکل مورد نظر را ایجاد کنند برای چرخاندن تکه ها از راست کلیک استفاده کنید , فایل ها اجرایی هستند و با نود 32 چک شده اند مشکل ندارند , ابتدا فایل ها را با برنامه winrar از حالت فشرده خارج و سپس آنها را اجرا کنید .
    البته توی فکر این هستم که برنامه ای را که باهاش می شه اینجور پازل هارا ایجاد کرد پیدا کنم تا شما عزیزان بتونید با اون برنامه خودتون پازل درست کنید و به بچه ها بدین تا جورشون کنند , فکر می کنم حسنی که این کار داره اینه که می شه با این کار عکس ها ی خودمون یا چیزی رو که بچه بهش علاقه داره را پازل کنیم تا شادی اینجوری یکمی براشون آسون تر باشه و بیشتر لذت ببرند , در هر صورت بشدت دنبالشم , شده باشه خودم می رم کلاس گیم سازی و جورش می کنم , پس تا اون روز فعلا این پازل ها رو بگیرید :D

دریافت بازی اول , دوم , سوم , چهارم , پنجم , ششم و آخری هفتم

موفق باشید و بدرود

4. Top | #4

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    عنوان کاربر
    مدیرسایت
    میانگین پست در روز
    1.11
    موقعیت
    ماهشهر
    نوشته های وبلاگ
    0
    قدرت امتیاز دهی
    18

پيشفرض بازی ماهی کوچولو و شطرنج زنده برای کودکان

سلام

فکر کنم این دو تا بازی هم برای بچه ها مفید باشه , یکی از اونها شطرنج زنده است و در اون فیل و اسب و شاه و وزیر موجود زنده هستند و همین باعث می شه تا حدودی بچه به بازی شطرنج علاقه نشون بده که خوب براش آموزنده و مفیده , بازی دوم هم بازی ای کودکانه با موزیک ملایم است که در اون یک ماهی کوچولوی بامزه سفری رو در دریا آغاز می کنه و ...

خواهشا بزرگترها نرن این بازی ها رو دانلود کنند بعد گله کنند که بازی اش بدرد نمی خورد و این داستان ها , این بازی ها بیشتر کودکانه است و بس .

دانلود بازی شطرنج زنده از سرور 4shared یا از سرور Mediafire

دانلود بازی ماهی کوچولو از سرور 4shared یا از سرور Mediafire

موفق باشید .

اطلاعات مرتبط با موضوع

Users Browsing this Thread

کاربران آنلاین در حال حاضر 1 : ( (0 كاربر و 1 مهمان))